Welkom
bij Reflexx°

"Een gezonde geest in een gezond lichaam" is niet altijd even vanzelfsprekend.
De taak van ons, kinesitherapeuten en andere specialisten binnen onze multidisciplinaire praktijk, is om deze balans zo optimaal mogelijk te ondersteunen.
Elk heeft zich in een specifiek domein gespecialiseerd. Zo kunt u niet alleen rekenen op brede professionele vorming, maar ook op expertise in de nieuwste technieken en inzichten. Dit verhoogt de kansen op een therapie die werkt, die heelt.

We zijn een dynamische, gedeconventioneerde praktijk waarin u, als patiënt een actieve schakel vormt in uw genezingsproces en wij, als therapeut steeds op zoek gaan naar een aangepaste en persoonlijke aanpak. Verder ligt onze focus op preventie. We kijken wat we samen kunnen doen om "een gezonde geest in een gezond lichaam" te behouden.


Maak kennis
met ons team

Karlijn Lafaut

0815.685.569

karlijn@reflexx.be

  • Relaxatie therapie
  • Oedeemtherapie/manuele lymfedrainage
  • Bekkenbodemtherapie
  • Ademhalingstherapie
  • Pols - en handrevalidatie

Kevin Monteyne

0828.413.850

kevin@reflexx.be

  • Manuele therapie
  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Acupunctuur

Elke Beheydt

0815.838.789

elke@reflexx.be

  • Zwangerschapsbegeleiding
  • Zwangerschapsgerelateerde klachten
  • Postnatale revalidatie
  • Bekkenbodemtherapie
  • Ademhalingstherapie

Lore Deforche

0749.413.387

lore@reflexx.be

  • Oedeemtherapie/manuele lymfedrainage
  • Algemene revalidatie en kinesitherapie
  • Ademhalingstherapie
  • Kaakgewrichtsbehandeling
  • Pols - en handrevalidatie

Barbara Dufoor

0846.055.873

barbara@reflexx.be

  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Manuele therapie
  • Sportrevalidatie

Laura Declercq

laura@reflexx.be

- Algemene kinesitherapie en revalidatie
- Kinderrevalidatie

Rebecca Depuydt

rebecca@reflexx.be

  • Bobath therapie
  • Kinderrevalidatie
  • Ademhalingstherapie
  • Schrijfmotoriek

Laurien Desnyder

0717.593.528

laurien@reflexx.be

  • Kinderrevalidatie
  • Bobath therapie
  • Ademhalingstherapie
  • Manuele therapie
  • Schrijfmotoriek

Floor David

0677.827.189

floor@reflexx.be

- Bobath therapeut
- Kinderrevalidatie
- Schrijfmotoriek
- Ademhalingstherapeut

Sander Popelier

0635.965.058

info@reflexx.be

- Algemene kinesitherapie en revalidatie
- Manuele Therapie
- Dry needling
- KPNI

Morgane Beils

info@reflexx.be

  • Personal coach
  • Sport - en beweegtherapeut
  • obesitas beweegtraject bij kinderen en volwassenen
  • Aanspreekpunt voor alle groepslessen
  • secretariaat

Kelly Vandenberghe

info@podologierumbeke.be

Podoloog

Daan Lagrou

info@chiropractie-corpus.be
0456 14 33 05

Chiropractie (IFEC - 2021)

Gino Devriendt

devriendt.gino@skynet.be

0498 47 15 28
- Sportdiëtist
- Individuele begeleiding
- Groepsbegeleiding
- Antropometrie

Nele Derluyn

info@nelederluyn.be

  • Voeding - en dieetleer
  • Diabeteseducator
  • Tabakoloog

Nele Brouckaert

nele@reflexx.be

Yoga teacher:
- Yatha yoga
- Kinderyoga

David Demets

info@daviddemets.com

Meditatie