Welkom
bij Reflexx°

"Een gezonde geest in een gezond lichaam" is niet altijd even vanzelfsprekend.
De taak van ons, kinesitherapeuten en andere specialisten binnen onze multidisciplinaire praktijk, is om deze balans zo optimaal mogelijk te ondersteunen.
Elk heeft zich in een specifiek domein gespecialiseerd. Zo kunt u niet alleen rekenen op brede professionele vorming, maar ook op expertise in de nieuwste technieken en inzichten. Dit verhoogt de kansen op een therapie die werkt, die heelt.

We zijn een dynamische, gedeconventioneerde praktijk waarin u, als patiënt een actieve schakel vormt in uw genezingsproces en wij, als therapeut steeds op zoek gaan naar een aangepaste en persoonlijke aanpak. Verder ligt onze focus op preventie. We kijken wat we samen kunnen doen om "een gezonde geest in een gezond lichaam" te behouden.


Maak kennis
met ons team

Karlijn Lafaut

0815.685.569

karlijn@reflexx.be

  • Relaxatie therapie
  • Oedeemtherapie/manuele lymfedrainage
  • Bekkenbodemtherapie
  • Ademhalingstherapie
  • Pols - en handrevalidatie

Kevin Monteyne

0828.413.850

kevin@reflexx.be

  • Manuele therapie
  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Acupunctuur

Elke Beheydt

0815.838.789

elke@reflexx.be

  • Zwangerschapsbegeleiding
  • Zwangerschapsgerelateerde klachten
  • Postnatale revalidatie
  • Bekkenbodemtherapie
  • Ademhalingstherapie

Rebecca Depuydt

rebecca@reflexx.be

  • Bobath therapie
  • Kinderrevalidatie
  • Ademhalingstherapie
  • Schrijfmotoriek

Laurien Desnyder

0717.593.528

laurien@reflexx.be

  • Kinderrevalidatie
  • Bobath therapie
  • Ademhalingstherapie
  • Manuele therapie
  • Schrijfmotoriek

Lore Deforche

0749.413.387

lore@reflexx.be

  • Oedeemtherapie/manuele lymfedrainage
  • Algemene revalidatie en kinesitherapie
  • Ademhalingstherapie
  • Kaakgewrichtsbehandeling
  • Pols - en handrevalidatie

Emilie Vanhaezebrouck

0771.435.753

emilie@reflexx.be

  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Dry needling
  • Manuele therapie
  • Sportrevalidatie

Barbara Dufoor

0846.055.873

barbara@reflexx.be

  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Manuele therapie
  • Sportrevalidatie

Eline Laga

0789.595.638

eline@reflexx.be

  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Kaakgewrichtsbehandeling
  • Pols - en handrevalidatie
  • Sportrevalidatie
  • Pilates

Naomi Noels

naomi@reflexx.be

  • Personal coach
  • Beweegtherapeut
  • Aanspreekpunt voor alle groepslessen
  • Administratief medewerker

Janaaika Doom

0638.947.215

info@janaaikadoom.be

Osteopathie

Nele Brouckaert

nele@reflexx.be

Yogateacher

Kelly Vandenberghe

info@podologierumbeke.be

Podoloog

Nele Derluyn

info@nelederluyn.be

  • Voeding - en dieetleer
  • Diabeteseducator
  • Tabakoloog