Karlijn Lafaut

0815.685.569

karlijn@reflexx.be

  • Relaxatie therapie
  • Oedeemtherapie/manuele lymfedrainage
  • Bekkenbodemtherapie
  • Ademhalingstherapie
  • Pols - en handrevalidatie

Kevin Monteyne

0828.413.850

kevin@reflexx.be

  • Manuele therapie
  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Acupunctuur

Elke Beheydt

0815.838.789

elke@reflexx.be

  • Zwangerschapsbegeleiding
  • Zwangerschapsgerelateerde klachten
  • Postnatale revalidatie
  • Bekkenbodemtherapie
  • Ademhalingstherapie

Rebecca Depuydt

rebecca@reflexx.be

  • Bobath therapie
  • Kinderrevalidatie
  • Ademhalingstherapie
  • Schrijfmotoriek

Laurien Desnyder

0717.593.528

laurien@reflexx.be

  • Kinderrevalidatie
  • Bobath therapie
  • Ademhalingstherapie
  • Manuele therapie
  • Schrijfmotoriek

Lore Deforche

0749.413.387

lore@reflexx.be

  • Oedeemtherapie/manuele lymfedrainage
  • Algemene revalidatie en kinesitherapie
  • Ademhalingstherapie
  • Kaakgewrichtsbehandeling
  • Pols - en handrevalidatie

Emilie Vanhaezebrouck

0771.435.753

emilie@reflexx.be

  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Dry needling
  • Manuele therapie
  • Sportrevalidatie

Barbara Dufoor

0846.055.873

barbara@reflexx.be

  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Manuele therapie
  • Sportrevalidatie

Eline Laga

0789.595.638

eline@reflexx.be

  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Kaakgewrichtsbehandeling
  • Pols - en handrevalidatie
  • Sportrevalidatie
  • Pilates

Lies Maveau

lies@reflexx.be

  • Personal coach
  • Sport en beweegtherapeut
  • Voedings - en dieetleer
  • obesitas bij kinderen en volwassenen
  • Aanspreekpunt voor alle groepslessen

Nele Brouckaert

nele@reflexx.be

Yoga teacher:
- Yatha yoga
- Kinderyoga

Barbara Bonte

0498 44 91 16

Yoga teacher:
- Slim&shape yoga
- Aerial yoga

Kelly Vandenberghe

info@podologierumbeke.be

Podoloog

Daan Lagrou

info@chiropractie-corpus.be
0456 14 33 05

Chiropractie (IFEC - 2021)

Janaaika Doom

info@janaaikadoom.be

Osteopathie

Nele Derluyn

info@nelederluyn.be

  • Voeding - en dieetleer
  • Diabeteseducator
  • Tabakoloog

David Demets

info@daviddemets.com

Meditatie